Pristatymo sąlygos ir terminai

    Pristatymo sąlygos ir terminai

    (patvirtinta UAB „LABOCHEMA LT“ generalinio direktoriaus įsakymu 2021.01.04 d.)

    1. Šios Pristatymo Sąlygos ir Terminai galioja visiems užsakymams, vykdomiems UAB „LABOCHEMA LT“ el. parduotuvėje.
    1.1. Prekių pristatymas Lietuvos Respublikos teritorijoje yra nemokamas, UAB „LABOCHEMA LT“ pasilieka sau teisę, priklausomai nuo užsakymo dydžio ir pristatymo adreso, apmokestinti Prekių pristatymą.
    1.2. Prekių turimų sandėlyje Vilniuje pristatymas atliekamas per 3 darbo dienas. Prekių neturimų sandėlyje Vilniuje pristatymo terminai nurodomi UAB „LABOCHEMA LT“ pasiūlymuose ar užsakymo patvirtinimuose ir yra informacinio pobūdžio.
    1.3. Atsižvelgiant į labai didelį UAB „LABOCHEMA LT“ atstovaujamų gamintojų Prekių asortimentą, UAB „LABOCHEMA LT“ neatsako už tų Prekių patiekimą, kurių gamyba arba tiekimas buvo sustabdyti pasiūlymo Klientui galiojimo metu.
    1.4. Klientui yra žinoma ir, pateikdamas užklausą bei tvirtindamas užsakymą jis sutinka, kad, kai Prekių pristatymas vėluoja arba jų pristatymas tampa labiau sudėtingas ar neįmanomas dėl nenugalimos jėgos ar kitų ne nuo UAB „LABOCHEMA LT“ priklausančių aplinkybių, pristatymo laikas bus atidėtas atitinkamai arba UAB „LABOCHEMA LT“ atšauks užsakymą.
    2. Įmonėms, sudariusioms su UAB „LABOCHEMA LT“ rašytines Prekių tiekimo sutartis, taikomos tose sutartyse apibūdintos Prekių pristatymo sąlygos ir terminai.